Citypatron | Twój dostawca wyposażenia dróg, parkingów i budynków

logo-citypatron

NIESTANDARDOWE REALIZACJE

PROJEKTOWANIE, MONTAŻ, KONSERWACJA I UTRZYMANIE

W naszym warsztacie realizujemy indywidualne zamówienia. Jeśli szukasz wykonawcy niestandardowej realizacji – zapraszamy do kontaktu. 

Nasze przedsiębiorstwo do dnia dzisiejszego zyskało sobie szerokie grono zadowolonych klientów. Wpływ na to ma przede wszystkim wysoka jakość i szybkość realizacji zleceń.

 

Jako doświadczony producent zapewniamy, że nasze wyroby są odporne na praktycznie wszystkie warunki atmosferyczne oraz ciągłą eksploatację. Znajomość najnowszych trendów oraz wykorzystanie nowoczesnych urządzeń pozwala nam wytwarzać produkty niezawodne i solidne.

Nasze ZALETY

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Od ponad 20 lat utrzymujemy i konserwujemy oznakowanie pionowe na terenie miasta Wrocławia. Uczestniczymy aktywnie w realizacji dużych inwestycji infrastrukturalnych oraz organizacji imprez masowych (biegi, uroczystości, imprezy specjalne). W zakresie organizacji ruchu tymczasowego zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom pasa drogowego.

certyfikat

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Ekipy montażowe wyposażone są w specjalistyczne samochody i sprzęt umożliwiający prowadzenie robót montażowych na drogach bez większych utrudnień w ruchu drogowym. W ciągu 24-godzinnego trybu pracy mamy możliwość utrzymać elastyczną i bezpieczną współpracę dla aglomeracji w zakresie utrzymania infrastruktury drogowej (oznakowania pionowego i poziomego, elementów bezpieczeństwa ruchu, sygnalizacji świetlnej, systemów ITS, systemów informacji miejskiej).

utrzymanie

UTRZYMANIE I KONSERWACJA

Długoletnie doświadczenie, szeroki park technologiczny, a także bogate zasoby ludzkie, pozwalają nam na utrzymanie najwyższej jakości oraz terminowości podejmowanych zadań. Od wielu lat współpracujemy z gminami i miastami w zakresie utrzymania i konserwacji infrastruktury drogowej i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu. 

Galeria realizacji

Galeria niektórych naszych realizacji z zakresu niestandardowych realizacji. 

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do składania zapytań. Do wstępnej wyceny potrzebujemy informacje o lokalizacji oraz ilości metrów kwadratowych do zagospodarowania.