Citypatron | Twój dostawca wyposażenia dróg, parkingów i budynków

logo-citypatron

OZNAKOWANIE POZIOME

MALOWANIE LINII, MIEJSC DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH, POSTOJOWE, UZNANE

Zajmujemy się kompleksowymi realizacjami z zakresu oznakowania poziomego zarówno na drogach krajowych jak i wewnętrznych. Wykonujemy usługi na terenie Wrocławia oraz okolic. Nasza oferta opiewa na pełen zakres projektowy oraz wykonawczy. 

Nasze ZALETY

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Od ponad 20 lat utrzymujemy i konserwujemy oznakowanie pionowe na terenie miasta Wrocławia. Uczestniczymy aktywnie w realizacji dużych inwestycji infrastrukturalnych oraz organizacji imprez masowych (biegi, uroczystości, imprezy specjalne). W zakresie organizacji ruchu tymczasowego zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom pasa drogowego.

certyfikat

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Ekipy montażowe wyposażone są w specjalistyczne samochody i sprzęt umożliwiający prowadzenie robót montażowych na drogach bez większych utrudnień w ruchu drogowym. W ciągu 24-godzinnego trybu pracy mamy możliwość utrzymać elastyczną i bezpieczną współpracę dla aglomeracji w zakresie utrzymania infrastruktury drogowej (oznakowania pionowego i poziomego, elementów bezpieczeństwa ruchu, sygnalizacji świetlnej, systemów ITS, systemów informacji miejskiej).

utrzymanie

UTRZYMANIE I KONSERWACJA

Długoletnie doświadczenie, szeroki park technologiczny, a także bogate zasoby ludzkie, pozwalają nam na utrzymanie najwyższej jakości oraz terminowości podejmowanych zadań. Od wielu lat współpracujemy z gminami i miastami w zakresie utrzymania i konserwacji infrastruktury drogowej i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu. 

Galeria realizacji

Galeria niektórych naszych realizacji z zakresu aplikacji oznakowania poziomego oraz malowania linii. 

Formularz kontaktowy

Wyślij zapytanie, a jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.