Citypatron | Twój dostawca wyposażenia dróg, parkingów i budynków

logo-citypatron

Zieleń miejska

PPROJEKTOTOWANIE ZIELIENI MIEJSKIEJ

Realizujemy zieleń wokół firm i terenach wewnętrznych wspólnot mieszkaniowych. Budujemy parki, skwery i zajmujemy się zielenią w obrębie pasa ruchu drogowego. Dobrane rośliny zestawiamy ze sobą barwowo, uwzględniając uwarunkowania terenowe i środowiskowe w danej przestrzeni. Bazujemy na bardzo dużym doświadczeniu popartym naszymi realizacji i aktualnymi trendami i stylami.

Nasze usługi

PROJEKTOWANIE ZIELENI

Wykonujemy projekt zieleni w formie opisowej i graficznej, który zawiera wszelkie warunki i wytyczne do prawidłowej realizacji inwestycji. Projekt graficzny zawiera rozmieszczenie kompozycji  projektowanej roślinności, numery porządkowe i wszelkie uzgodnienia.

wdrozenia-projektu-zieleni

WDROŻENIE PROJEKTU ZIELENI

Spółdzielnie Mieszkaniowe i Zarządców Nieruchomości i Deweloperów zapraszamy do nas po gotowe rozwiązania projektowe zieleni, pozwalające uatrakcyjnić przestrzeń publiczną. Oferujemy kompleksową usługę obejmującą doradztwo, projektowanie, realizację zgodnie z obowiązującymi przepisami. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz sprzęt techniczny do realizacji inwestycji.

kompleksowa-realizacja

UTRZYMANIE ZIELENI

Zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem terenów zielonych na terenie miasta Wrocław i okolic. Prace porządkowe, podlewanie, koszenie traw, nawożenie, przycinanie drzew i krzewów. Zapraszamy do kontaktu. 

Galeria realizacji

Galeria niektórych naszych realizacji z zakresu projektowania, wdrażania i utrzymania zieleni na terenie miasta Wrocław. 

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do składania zapytań. Do wstępnej wyceny potrzebujemy informacje o lokalizacji oraz ilości metrów kwadratowych do zagospodarowania.