CITYPATRON – Czyli utrzymanie infrastruktury: dostawca urządzeń i usług związanych z obsługą i utrzymaniem nieruchomości.

Jesteśmy częścią Rotomat Sp. zo.o.. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, zarządzaniu i realizowaniu kontraktów budowlanych i kubaturowych. Gwarantuje to wszystkim naszym klientom odpowiednie kompetencje, fachową pomoc, dobór praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań opartych o najnowsze technologie.

Wspieramy wszystkie podmioty zarządzające nieruchomościami komercyjnymi i niekomercyjnymi w zakresie obsługi i utrzymania infrastruktury. Oferujemy rozwiązania oznakowania dróg i parkingów zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.Nasze doświadczenie i szeroki zakres prowadzonej działalności pozwala przygotować rozwiązania dla każdego odbiorcy, niezależnie od aktualnego stanu zarządzanej nieruchomości i posiadanego budżetu

znaki drogowe, znaki ostrzegawcze A

Znaki drogowe

Kompleksowy dostawca znaków drogowych i tablic informacyjnych oraz artykułów bezpieczeństwa ruchu drogowego. Posiadamy bogaty asortyment elementów wsporczych: słupki, wysięgniki, kratownice. W przypadku montażu znaków mając na uwadze stosowne przepisy pomożemy w doborze odpowiednich długości słupków.
Wynajem znaków drogowych – bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie! W ofercie wypożyczalni znajdują się znaki drogowe, jednak możemy zapewnić również dostawy urządzeń bezpieczeństwa ruchu. Prosimy o złożenie zapytania, po sprawdzeniu dostępności elementów – prześlemy wiadomość ze szczegółami umowy.

plac zabaw

Inżynieria miejska

Dostarczamy elementy małej architektury zwiększające estetykę i bezpieczeństwo. Oferujemy najwyższej jakości gotowe i wykonane pod indywidualne zamówienia, elementy małej architektury wiodących producentów, oraz własnej produkcji. Posiadamy bogatą ofertę mebli miejskich krajowych i zagranicznych producentów. Gotowe elementy z katalogów mebli miejskich oraz rozwiązania tworzone pod  indywidualne zapotrzebowanie Zamawiającego. Oferujemy dogodne warunki, jak również przystępne terminy realizacji.

oznakowanie ronda, znaki drogowe oraz azyle

Dla zarządców nieruchomości

Wspieramy zarządców nieruchomości komercyjnych i niekomercyjnych w zakresie obsługi i utrzymania infrastruktury. Oferujemy elementy BRD, znaki drogowe – wszystko czego potrzeba do prawidłowego oznakowania dróg wewnętrznych. Prowadzimy profesjonalne doradztwo i świadczymy kompleksowe usługi – wykonanie projektu, inwentaryzację i wdrożenie rozwiązania. Z nami wykonać Państwo mogą modernizację istniejącej drogi w najlepszy, całościowy sposób i zawsze zgodnie z przepisami prawa.