Citypatron | Twój dostawca wyposażenia dróg, parkingów i budynków

logo-citypatron

BIURO PROJEKTÓW DROGOWYCH

PROJEKTY DROGOWE, WDROŻENIA TYMCZASOWEJ I STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU

Wykonujemy projekty oraz wdrożenia czasowej i stałej organizacji ruchu drogowego. Kompleksowa obsługa i realizacja każdej inwestycji na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. 

Nasze usługi

projektowanie-organizacji-ruchu-drogowego

PROJEKT ORGANIZACJI
RUCHU DROGOWEGO

Wykonujemy projekty czasowej i stałej organizacji ruchu drogowego. Uzgodnimy go i zatwierdzimy dla każdej inwestycji na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego.

W oparciu o przesłany lub zrealizowany przez nas projekt stałej czy czasowej organizacji ruchu drogowego wprowadzimy oznakowanie w terenie wdrażając plan zgodnie z obowiązującymi przepisami.

wdrozenie-organizacji

WDROŻENIE ORGANIZACJI
RUCHU DROGOWEGO

Jeśli mają Państwo wykonany plan stałej czy czasowej organizacji, wówczas zachęcamy do kontaktu, w celu wprowadzenie rozwiązania w terenie. Posiadamy bogate zaplecze techniczne umożliwiające zabezpieczenie robót każdej realizowanej przez Państwa inwestycji. Posiadamy sprzęt drogowy, środki transportowe, które jesteśmy w stanie wypożyczyć na atrakcyjnych warunkach, by umożliwić Państwu realizację kontraktów.

kompleksowa-realizacja

KOMPLEKSOWA
REALIZACJA

Spółdzielnie Mieszkaniowe i Zarządców Nieruchomości zapraszamy do nas po gotowe rozwiązania projektowe organizacji ruchu, pozwalające na wyeliminowanie nielegalnego parkowania na drogach wewnętrznych. Oferujemy kompleksową usługę obejmującą doradztwo, projektowanie realizację zgodnie z obowiązującymi przepisami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Galeria realizacji

Galeria niektórych naszych realizacji z zakresu projektowania i wdrażania tymczasowej i docelowej organizacji ruchu drogowego.

Formularz kontaktowy

Wyślij zapytanie, a jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.