Citypatron | Twój dostawca wyposażenia dróg, parkingów i budynków

logo-citypatron

CITYPATRON - ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ !

mała architektura miejska kosz i ławka

Mała Architektura miejsca - zadbaj o estetykę swojej okolicy

Z nasza pomocą osiągniesz najlepsze rezultaty. Prowadzimy różne projekty zagospodarowania terenów zielonych. Od ławek poprzez barierki czy też systemy informacji zwiększamy estetykę i bezpieczeństwo w projektowanej okolicy. Sprawdź co możemy zaoferować. Z CITYPATRON Twoja okolica stanie się ładniejsza !

oznakowanie ronda, znaki drogowe oraz azyle

Ronda, drogi wewnętrzne i nie tylko

Posiadamy szeroką gamę produktów do oznakowania dróg. Znaki drogowe, elementy BRD czy też różnego rodzaju barierki ochronne to Nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą produktową oraz do konsultacji z Naszymi doradcami.

blokady parkingowe na kluczyk - citypatron

Pełne wyposażenie parkingów i miejsc do parkowania

W ofercie posiadamy pełny osprzęt do oznakowania oraz zabezpieczenie miejsc postojowych oraz parkingów. Blokady parkingowe, słupki parkingowe oraz wiele rzeczy które potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania parkingu. Pomożemy Tobie w doborze odpowiednich urządzeń oraz organizacji parkingu.

słupy oświetleniowe na parkingu stadionowym we wrocławiu

Stadion Wrocław

W Naszym zasięgu są wszelkiego rodzaju barierki ochronne czy też stojaki na rowery. Posiadamy także szeroką ofertę małej architektury miejskiej, w tym przypadku lamy oświetleniowe . W naszej ofercie małej architektury znajdą Państwo wiele interesujących produktów podnoszących estetykę takich jak wszelkiego rodzaju ławki, kosze oraz wiele innych rzeczy które sprawią że Twoja okolica stanie się ładniejsza.